نشست مستعدین برتر با مسئولین و کارشناسان معاونت دانش و پژوهش نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد. مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

صبح امروز پنج شنبه مورخ  28/10/96 نشست هم‌افزایی و توسعۀ همکاری‌های علمی و فنّاوری بنیاد نخبگان استان و معاونت دانش و پژوهش نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در محل سالن جلسات آن معاونت محترم برگزار گردید.

در ابتدای نشست، مهندس نقی پوررضایی، معاون محترم دانش و پژوهش نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ؛ ضمن خوشامدگویی، به ارائه جامع درخصوص تاریخچه تأسیس، اهداف، مأموریت‌های آن معاونت پرداختند.

وی با اشاره به قدمت بیش از 27 ساله آن معاونت، دفاع و برقراری امنیت در آبهای جمهوری اسلامی با پنج مؤلفه؛ شناوری، موشکی، هوا و دریا، تکاوری و پهباد از جمله مهم ترین وظایف آن معاونت برشمرد.

وی عنوان کرد: تاسیس اندیشکده ها باید در الویت های نهاد علمی باشد.

در ادامه داود صمصام پور، رییس بنیاد نخبگان استان، ضمن تشکر و قدردانی از آن معاونت جهت اهمیت به مستعدین و برقراری تعامل و برگزاری چنین نشست‌هایی،همکاری در تحقق اقداماتی هم چون شناسایی و پشتیبانی از برگزیدگان دریایی(مستعدین و سرآمدان آن حوزه) و همچنین پیشنهاد ضرورت تشکیل شورای عالی دریایی در استان به مسئولین مربوطه و...  را ضروری دانستند.

پرسش و پاسخی بین آن معاونت، بنیاد و مستعدین حاضر در جلسه صورت پذیرفت و مستعدین برتر در راستای ارتقا و همکاری با آن معاونت، پیشنهادات و نظرات خود را در قالب کاربرگ ارائه نمودند.

در پایان مقرر گردید در جهت افزایش تعاملات و تعمیق روابط مشترک، جلسات هم اندیشی با عنوان توسعه اقتصاد دریا محور بصورت ادواری برگزار گردد.