ثبت نام در اولین همایش منطقه ای پارس سبز که در تاریخ 2 و 3 بهمن ماه 96 در عسلویه برگزار خواهد شد. مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

بدینوسیله به اطلاع استعداد های برتر تحت حمایت بنیاد نخبگان استان هرمزگان می رساند بنیاد نخبگان  استان بوشهر در نظر دارد اجتماع نخبگانی حوزه های انرژی، محیط زیست و سلامت را با عنوان «اولین همایش منطقه ای پارس سبز «با همکاری سازمان منطقة ویژه انرژی پارس در تاریخ 2 و 3 بهمن ماه 96 در عسلویه برگزار نماید.

این رویداد با هدف وسعت بخشیدن به دایره نخبگی و بهره گیری حداکثری از توان اجتماع نخبگانی با شبکه سازی افراد و گروه ها در حوزه های تخصصی، هم افزایی و اشتراک دانش و اطلاعات و زمینه سازی برای اثرگذاری افراد نخبه و سرآمد با مشارکت بنیادهای نخبگان استانی پهنه جنوب، دانشگاهها و سایر نهادهای فناورانه در حوزه های یاد شده برگزار خواهد شد.

تعداد 5 سهمیه به استعدادهای برتر استان هرمزگان تخصیص یافته است. هزینه های رفت و آمد پذیرایی و اسکان مستعدین برتر شرکت کننده در برنامه به عهده بنیاد می باشد.

از علاقه مندان در رشته های مرتبط تقاضا می شود حداکثر تا ساعت 12 روز شنبه مورخ 23 دی ماه 1396 از طریق شماره تماس 07633757072 داخلی 2 اقدام به ثبت نام نمایند.